Łożyska ślizgowe – Dla kogo? Po co? Dlaczego?

Różnorodność łożysk ślizgowych
Zapraszamy do polubienia:

Korzystając z możliwości jakie daje domena www.lozyskaslizgowe.pl postanowiliśmy uruchomić blog dot. łożysk i tulei ślizgowych, który pozwoli nam podzielić się z klientami FPM IN-BEAR   naszą wiedzą, a także stworzyć platformę komunikacji i wymiany wiadomości na temat łożysk ślizgowych.

Nasze doświadczenie jak i naszych klientów pozwala odnieść wrażenie, że na polskim rynku panuje ogromny chaos informacyjny służący tak naprawdę dezinformacji oraz potęgujący problemy użytkowników łożysk ślizgowych.

Łożyska ślizgowe są naprawdę różnorodne
Różne typy łożysk ślizgowych

Na naszym blogu postaramy się przekazać wiedzę pozwalającą  ten chaos uporządkować oraz stworzyć płaszczyznę wymiany informacji i doświadczeń o panewkach i tulejach łożyskowych między naszymi obecnymi i przyszłymi klientami.

Zapraszamy do regularnego czytania prezentowanych  materiałów oraz udziału w dyskusjach o łożyskach ślizgowych, zarówno tych smarowanych różnymi mediami jak i samosmarnych.
W ramach posiadanej wiedzy chętnie odpowiemy na pytania i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Nasz blog udowodni, że łożyska ślizgowe to naprawdę szeroki i rozległy temat o którym można opowiadać godzinami.

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach poniżej, do kontaktu mailowego: inbear@inbear.pl i subskrypcji naszego bloga w prawym rogu ekranu.

1 Comment

 1. Jacek
  11 października, 2018

  Dzień dobry,
  bardzo się cieszę, że pojawił się taki blog. Sam jako konstruktor mam problem z łożyskami, które otrzymuję od działu zakupów. Bardzo często jest tak, że jest to zupełnie inny produkt. Osoby kupujące nie przykładają uwagi do odpowiednich oznaczeń. Zamienniki i odpowiedniki jescze potrafię zdzierżyć ale ile to już razy dostawałem łożysko ślizgowe z zupełnie innego materiału niż zamawiałem, zgadzał się tylko wymiar… Wiele razy opóźniało to termin oddania maszyny albo dokończenia remontu… Z pewnością polecę Państwa blog moim kupcom.
  Pozdrawiam,
  Jacek

Comments are closed.